Styczeń 6, 2017

Digital Detox

Czy Twoja praca wymaga od Ciebie spędzania wielu godzin dziennie przed monitorem komputera? Otrzymujesz telefony służbowe po godzinach pracy i czujesz się jak więzień własnego telefonu? A może po prostu marzy Ci się chwila „offline” – bez sygnału wiadomości i podrywania się na dźwięk dzwoniącej komórki?

Zarówno Ty jak i Twój zespół z pewnością odczuwacie na sobie zmiany jakie niesie ze sobą praca z wykorzystaniem najnowszych technologii komunikacyjnych. Stres związany z koniecznością pozostawania w ciągłej gotowości na przyjęcie kolejnej dawki informacji, ma realny wpływ na Ciebie i Twoich pracowników. Wraz z utrzymującym się stałym, nawet minimalnie podniesionym poziomem stresu (a jak wiesz, o ten w pracy nie trudno), w organizmie człowieka na stałe podnosi się poziom hormonów stresu. Wskutek tego, mózg przez większość dnia pracy oraz niejednokrotnie naszego czasu prywatnego, wysyła organizmowi informację: „Uważaj! Bądź przygotowany!” – jednocześnie skupiając całą energię na najważniejszych strategicznie czynnościach życiowych niezbędnych do przetrwania. Oznacza to, że ciśnienie krwi jest stale podniesione, jednak mniej istotna w tej chwili odporność zostaje odłożona na drugi plan..

Nie rezygnuj z pracy na wysokich obrotach. Twoja firma rozwija się, obsługuje kolejne projekty i z pewnością spowolnienie działań odbiłoby się na ich efektach. Chciałbyś zredukować poziom stresu zawodowego u swoich pracowników? Tchnąć w swój zespół nową energię i widzieć jak praca staje się bardziej efektywna?

Skorzystaj z możliwości jakie daje kilkudniowy Digital Detox w ramach Mental Camp. Zabierz swój zespół na wypad za miasto, który nie tylko sprawi radość Twoim pracownikom, ale też przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.
Podczas kilkudniowego Mental Campu „Digital Detox” Ty i Twój zespół odpoczniecie od wyzwań dnia codziennego, relaksując się i wyciszając. Odzyskacie równowagę, energię i siłę do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Wszystko to w bliskości z naturą, przy świetnej zabawie i z akcentem położonym na rozwój uczestników campu.

Digital Detox to czas, który jest tylko dla Was – bez dzwoniących telefonów i pisania maili. Laptop, smartfon czy przenośny Internet nie będzie zakłócać Twojego czasu – podczas wypoczynku Twoje sprzęty będą bezpiecznie czekać u obsługi Campu.

Otrzymasz cenne wskazówki, które pomogą Ci kontrolować czas poświęcany na użytkowanie urządzeń, tak by nie wpływały destrukcyjnie na Ciebie i nie destabilizowały Twojego życia.

Mental Camp to coś więcej niż integracja. To czas, który zostanie wykorzystany w stu procentach. Sprawimy, że dla Ciebie i Twojej Firmy to będzie wyjątkowa przygoda, podczas której Twój zespół zyska nowy zapał i wiedzę, niezbędną do utrzymywania w sobie pozytywnego nastawienia do wyzwań zawodowych.