Prelekcja dla Klubu Asbiro Opole

Asbiro Opole - wykład Bartosz Baczyński

Asbiro Opole – Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego im. Ludwika von Misesa

W środę odbyło się spotkanie Klubu Asbiro Opole podczas, którego Bartosz Baczyński – właściciel Centrum Usług Biznesowych PromoWay – poprowadził prelekcję pt. „Dinozaur czy wilk biznesu?  – Jak stać się wilkiem i uniknąć losu dinozaurów stosując nowe techniki marketingowe”.

Bartosz Baczyński od lat z sukcesem prowadzi własne firmy, a także jako Trener Biznesu pomaga rozwijać marki zarówno osobom, które rozpoczynają przygodę z własnym biznesem, jak i tym, których firmy utknęły w trudnej sytuacji.

Asbiro Opole – wykład o wilkach biznesu

Techniki marketingowe zmieniają się. To co działało na naszych klientów 10 lat temu, może być obecnie zupełnie nieprzydatne. Powszechnie dostępny Internet daje firmom ogromne możliwości, jednak daje je także… ich konkurencji. Dlatego chcąc by firma szła z duchem czasu nie możemy zapominać o tym, by bacznie obserwować naszą branżę w Sieci. Tam, jak na dłoni, pojawiają się nowinki, odświeżone oferty, informacje o zmianach w firmach.. Szczególnie pomocny jest w tym przypadku portal Facebook – nie ważne, że nie masz Facebook’a i nie czujesz takiej potrzeby – Twoi klienci z niego korzystają i właśnie tam dochodzi do bardzo wielu decyzji na poziomie sprzedaży zarówno lokalnej, jak i odnoszącej się do całej Polski.

Internet + kurier i Twoja firma lokalna może zostać wyparta z rynku przez gracza z Warszawy. Istnieją sposoby na to by mimo wszystko pozostać na fali doświadczenia i stałych klientów. Jak osiągać sukcesy reklamując swoją markę w sposób, który przyniesie Ci nowe kontrakty? Ten i inne tematy poruszał podczas swojej prelekcji w Asbiro Opole Bartosz Baczyński.

Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu, a chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak zwiększać obroty firmy korzystając z nowoczesnego marketingu, nic straconego!

Skontaktuj się z PromoWay, aby umówić się na spotkanie, podczas którego Bartosz Baczyński pomoże Ci odnaleźć potencjał Twojej firmy i rozwinąć jej możliwości. Napisz do nas lub zadzwoń.

Chcesz być na bieżąco z projektami prowadzonymi przez Bartosza Baczyńskiego? Śledź fanpage Bartosz Baczyński – Life Balance Coach na Facebooku.