Styczeń 6, 2017

Szkolenia i Consulting

W dobie coraz nowocześniejszych rozwiązań technologicznych, zmieniających się trendów i nowych modeli sprzedażowych, bez wątpienia ciągły rozwój jest niezbędny do osiągania satysfakcjonujących wyników sprzedaży. Można się z tą teorią nieco pokłócić. Można szukać argumentów, które obronią „stare, dobre i z doświadczeniem” przed „nowym, nowoczesnym i świeżym”, jednak przedsiębiorcy, którzy na własnych firmach odczuli intensywny rozwój konkurencji, ostatecznie dojrzewają do wprowadzania zmian i szukania nowych, lepszych rozwiązań. Szukają ich bowiem klienci. Ci natomiast cenią sobie najnowsze rozwiązania i miłą współpracę, a kryterium wyboru coraz częściej staje się jakość, nie cena.
Zadaniem trudnym jest jednak weryfikacja własnej firmy – wizerunku w oczach klientów czy jakości obsługi. Jeszcze trudniejszym i dość kosztownym zdaje się być śledzenie najnowszych koncepcji sprzedaży, uczestniczenie w licznych szkoleniach i prelekcjach tak, aby wyprzedzić konkurencję, zachować klientów i zyskać jak najwięcej nowych kontraktów.

Aby zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie oraz w realny sposób wspierać rozwój firm, w naszej ofercie znalazły się również m.in. szkolenia z nowoczesnych technik sprzedaży, consulting i audyt biznesowy. Specjaliści PromoWay na bieżąco uczestniczą w wysokiej klasy seminariach, warsztatach i szkoleniach sprzedażowych, by dostarczać Klientom niezbędną wiedzę, wspomagać wzrost sprzedaży ich produktów i usług, poszukiwać najkorzystniejszych rozwiązań, które pomogą Państwa Firmie osiągnąć sukces na rynku. Podejmując współpracę z firmą PromoWay otrzymają Państwo nie tylko usługi najwyższej jakości, ale przede wszystkim wiedzę
i narzędzia, które pomogą Państwu stać się liderem branży i zwiększyć ilość zadowolonych klientów. Ponadto, oferujemy Państwu wsparcie przy budowaniu skutecznego teamu sprzedażowego oraz silnego zespołu pracowników poprzez szkolenia motywacyjne i rozwojowe oraz coaching menedżerski.