Styczeń 6, 2017

Audyt Biznesowy

Słyszałeś o tym, że kamera pogrubia? Nawet lustro nie pozwala zobaczyć siebie takim jakim się jest naprawdę, widzianym oczami innych ludzi. Dlaczego? Pomijając oczywiście sposób działania samego lustra, należy wziąć pod uwagę, że obserwując samego siebie nie jesteśmy w stanie zachować obiektywności oceny (większość ludzi instynktownie prostuje się stając przed lustrem i…wciąga brzuch). Co to oznacza dla Ciebie i Twojej firmy?

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego mimo wprowadzanych ulepszeń, wciąż nie udaje Ci się zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług, być może nie udało Ci się dostrzec czegoś co widzą jedynie osoby z zewnątrz. Czasem jest to sprawa bardzo błaha, jak np. złe oznakowanie drogi do firmy. Możliwe, że Ty trafiłbyś tam z zamkniętymi oczami, jednak czy jesteś pewien, że Twoi potencjalni klienci będą na tyle wytrwali by krążyć po okolicy do skutku?

Również w pełni obiektywna ocena jakości obsługi klienta we własnej firmie jest niestety niemożliwa. Jeżeli prowadzisz firmę lub Twoja firma wkrótce zostanie otwarta i zależy Ci na tym by wyróżniała ją wyjątkowa jakość obsługi, która zachęci klientów do częstszego odwiedzania Twoich progów – skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy pełny audyt biznesowy Twojej firmy, zweryfikujemy działania Twojej konkurencji oraz podsuniemy rozwiązania, których wprowadzenie zwiększy konkurencyjność Twojej marki.

Korzystając z oferty Centrum Usług Biznesowych PromoWay możesz mieć pewność, że Twoja firma zyska skuteczną reklamę, a także otrzyma rzetelną wiedzę na temat możliwości stworzenia innowacyjnej oferty, której pozazdrości Ci konkurencja.

Pełna obsługa firmy w jednym miejscu!
PromoWay – All done with one.