Styczeń 6, 2017

Budowanie Relacji Biznesowych


Relacje biznesowe zarówno z klientami jak i z partnerami firmy są niezmiernie ważne i mają istotny wpływ na jej powodzenie. Obsługa klienta, negocjacje biznesowe, spotkania z kontrahentami to momenty w których dla drugiej strony liczy się nie tylko co mówisz, ale także w jaki sposób przekazujesz informacje. Tworzenie relacji biznesowej to proces, w którym ogromną rolę odgrywa tzw. „pierwsze wrażenie”. Odpowiednio przeprowadzone spotkanie to jednak jeszcze nie gwarancja, że klient zostanie z nami na dłużej.

Czy wiesz jak sprawić by klienci do Ciebie wracali? Czy potrafisz negocjować w taki sposób, by wynikiem rozmów był kompromis, który będzie satysfakcjonował obie strony?

Aby Twoje relacje biznesowe przebiegały pomyślnie, a kontrahenci polecali Twoje usługi swoim przyjaciołom i bliskim, warto wyposażyć się w wiedzę, niezbędną do skutecznego działania w sferze kontaktów międzyludzkich.

Trening Budowania Relacji Biznesowych, który odbywają menedżerowie firm w celu osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych, znalazł się również w standardzie szkoleniowym firmy PromoWay. Dlaczego? Centrum Usług Biznesowych PromoWay ceni sobie skuteczność prowadzonych działań. Chcemy aby nasi partnerzy odnosili sukcesy, realizowali swoje pomysły, budowali silne marki. Firma to nie budynek, biurka czy sprzęty. Dbając o relacje z klientami i pracownikami tworzysz stabilny grunt pod przyszłe realizacje i projekty.

Czy marzysz o zespole pracowników, którzy do pracy podchodzą z pasją?
Chciałbyś zbudować silny team, na którym będziesz mógł polegać?

Z pewnością wiele osób kojarzy określenie „Dream Team”, choć nie każdy pamięta, że był to zespół amerykańskich koszykarzy, którzy w 1992 roku zdobyli złoty medal na letnich Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie wygrywając wszystkie mecze. Zespół składał się z najbardziej utalentowanych, najlepszych strategicznie graczy, których największym pragnieniem było… pragnienie sukcesu.
Budowanie relacji biznesowych to także działania wewnątrz firmy – umacnianie zespołu, motywowanie, dbanie o komunikację i zachowanie balansu praca-życie.

Czy chcesz zbudować własny „Dream Team”, z którym osiągniesz zamierzone cele?
Zadbaj o relacje biznesowe i stwórz zespół liderów w swojej firmie – pomożemy Ci to zrobić!