Styczeń 6, 2017

Mentoring Biznesowy

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie. Każdego dnia dbasz o to aby Twoi klienci otrzymywali wartościowe produkty i wysokiej jakości usługi oraz dobrze oceniali Twoją pracę. My natomiast jesteśmy profesjonalistami w naszej branży. Naszym celem jest odkrycie potencjału Twojej firmy, rozwój Twoich pracowników, Twój sukces!

Dlaczego chcemy wspierać Twój biznes?

Markę PromoWay stworzył Bartosz Baczyński – pasjonat życia, kreator, trener biznesu i rozwoju osobistego, coach, doświadczony praktyk biznesu, Anioł Biznesu, mówca publiczny i motywator. Wiedzę i doświadczenie zdobył i wciąż doskonali wśród najlepszych trenerów rozwoju i mentorów biznesowych w Polsce i za granicą.

Bartosz Baczyński działając zarówno w sferze biznesowej, jak i angażując się w projekty pro publico bono oraz wsparcie startup’ów, realizuje swoją życiową pasję, którą jest wspieranie nowych inicjatyw. Każda firma, która decyduje się podjąć współpracę z Bartoszem to nie tylko „Klient”, ale prawdziwe wspólne działania oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnym celu.

Mentoring Biznesowy to wieloetapowy proces, którego celem jest wydobycie i jak najlepsze ukierunkowanie potencjału firmy, zespołu pracowników i kadry menedżerskiej. Praca z Trenerem opiera się na wnikliwej analizie możliwości, ciągłym ulepszaniu procesów zachodzących w firmie i dbaniu o realizację założonych celów.

Mentoring działa na obszarze psychologii, jednak aby przybliżyć firmę do sukcesu, czerpie on z wielu jej dyscyplin – psychologii ogólnej, psychologii organizacji i zarządzania, psychologii społecznej. Łącząc wiedzę z wielu dziedzin oraz doświadczenie, Trener jest w stanie przekazać cały wachlarz narzędzi i metod, które przyniosą wymierne efekty dla firmy. Dzięki współpracy z Trenerem Mentoringu Biznesowego osiągniesz realny wzrost efektywności pracy, nabędziesz umiejętności liderskich niezbędnych do pracy z zespołem pracowników, udoskonalisz kompetencje interpersonalne niezbędne w kontaktach z klientami, a przede wszystkim wzrośnie Twoja satysfakcja z pracy i jej wyników.